Eliminacje powiatowe 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kurowie Oliwia Chrzan i Michał Wronka reprezentowali naszą gminę w eliminacjach powiatowych 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Zawody odbyły się 16 marca 2018 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Puławach. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Puławach oraz Komenda Powiatowa PSP w Puławach. Do eliminacji przystąpili uczniowie szkół podstawowych i średnich wyłonionych w zawodach szczebla gminnego.
Michał w swojej grupie wiekowej zajął trzecie miejsce. Uczestnicy, którzy zajęli pierwsze miejsca w  grupach,   reprezentować będą powiat puławski w turnieju wojewódzkim.
Wszyscy uczestnicy eliminacji powiatowych otrzymali nagrody oraz okolicznościowe dyplomy.
Gratulujemy naszym uczniom za udział w Turnieju.